Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesinde uzmanlık eğitimini tamamlayan Mersin Şehir Hastanesinde görevli Uzm. Dr. Abdülkerim Bayülgen vefat etmiştir. Meslektaşımıza Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına baş sağlığı dileriz.
TGCD YÖNETİM KURULU
![](https://www.tgcd.org.tr/wp-content/uploads/tgcd-vefat.jpg)
Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesinde uzmanlık eğitimini tamamlayan Mersin Şehir Hastanesinde görevli Uzm. Dr. Abdülkerim Bayülgen vefat etmiştir. Meslektaşımıza Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına baş sağlığı dileriz.
TGCD YÖNETİM KURULU